Do vedení třeboňských lázní míří dcera bývalého ředitele

Nově vzniklé místo generálního ředitele ve Slatinných lázních Třeboň obsadí místní rodačka Libuše Kotilová. Výběr komise potvrdila minulý týden rada města.

„Nastoupím od března. Na starost budu mít hlavně obchodní stránku a v provozu ubytovací a stravovací část,“ uvedla 65letá Kotilová.

Libuše Kotilová částečně navazuje na rodinnou tradici. Třeboňské lázně totiž mezi roky 1952 až 1972 vedl její otec Jiří Kubička.

„V Bertiných lázních jsem vyrůstala od narození. S problematikou jsem byla dobře seznámena,“ sdělila nová generální ředitelka, která byla také u privatizace Bertiných lázní. Zároveň vedla město jako starostka v prvních letech po sametové revoluci. Vystudovaná mykoložka s doktorátem z Univerzity Karlovy teď přichází ze společnosti Enki, která se mimo jiné zabývá aplikovaným výzkumem v oblasti solární a krajinné energetiky, rybničního hospodaření či hospodaření s vodou v krajině. Kotilová se zde věnovala manažerské práci.

Výběr posvětilo vedení města minulý týden. „Celkem se přihlásili čtyři zájemci. Z nich byli vybráni dva do druhého kola. Výběrovou komisi přesvědčila o tom, že bude dobrou ředitelkou. Pochází odtud, její otec dělal ředitele Berty a zasloužil se o výstavbu Aurory,“ komentoval výběr třeboňský starosta Jan Váňa.

Areál Berty letos čeká velká rekonstrukce za více než 100 milionů korun. Počítá se při ní s opravou pokojů, kuchyně či jídelen. Práce mají odstartovat v září.

Za poslední dobu nejde o jedinou změnu ve vedení. Od 1. září mají lázně nového jednatele. Milana Kramárika nahradil Vilém Kahoun. Ten působil v letech 2017 a 2018 ve funkci náměstka ministryně práce a sociálních věcí a v letech 2010 až 2016 byl ředitelem České správy sociálního zabezpečení.

  Autor: Jakub Bartoš

Zdroj: https://www.idnes.cz

Jedna reakce na Do vedení třeboňských lázní míří dcera bývalého ředitele

  1. Ing. František Kudrnáč napsal:

    Vážená paní ředitelko,
    13.6.2019 jsem měl v 18 hodin v masérné č. 3 masáž u paní Jany Jobové. V lázních jsem byl již mnohokrát, ale tak perfektní masáž jsem ještě nikdy neabsolvoval. Paní Jobová je velký odborník a chtěl bych jí touto formou poděkovat a při případném odměňování Vás požádat o mimořádné ohodniocení.
    S pozdravem Ing.Kudrnáč

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Designed by: search engine optimization company | Thanks to seo service, seo companies and internet marketing company
Vytvořeno systémem HostNet