Dotazník k mobilní aplikaci

Vážení přátelé Třeboně, rádi bychom Vám ještě více přiblížili informace z Třeboně a okolí tak, abyste je měli vždy po ruce. Začali jsme vyvíjet mobilní aplikaci pro chytrý telefon (nebo tablet). Mobilní telefon má dnes každý s sebou v kapse a drtivá většina lidí již disponují smartfony, tedy mobilními telefony s operačním systémem, které umějí víc než jen volat a posílat SMS.

Rádi bychom se zeptali Vás, o jaký druh informací bystě měli zájem. Představu a hrubou stavbu již máme, rádi uvítáme vaše podněty a nápady ohledně obsahu aplikace.

Aplikace bude k dispozici zdarma. Každý zájemce ať už z Třeboně nebo i turista si ji může nainstalovat a používat. Bude mít veškeré potřebné informace vždy po ruce ve svém telefonu. Kde se ubytovat, kam zajít na večeři, kde si půjčit kolo, apod. Totéž se vztahuje i na místní obyvatele. Možností bude mnoho a vy se o to můžete také přičinit a ukrojit si svůj podíl z tohoto „koláče“.

Rádi bychom Vás požádali o dvě minuty vašeho času, zda byste malým dotazníkem přispěli k doladění připravované mobilní aplikace pro vás. Dotazník najdete zde:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Designed by: search engine optimization company | Thanks to seo service, seo companies and internet marketing company
Vytvořeno systémem HostNet