Apartmány sen

Apartmány Sen je rekreační ubytování na Třeboňsku. K dispozici je vlastní zahrada, která slouží k příjemnému venkovnímu posezení.
Ubytování se nachází v klidném prostředí.

Ubytování nabízí dohromady 16 lůžek. 2 apartmány se nachází v přízemí a 2 apartmány jsou v podkroví. Každý apartmán má svoji koupelnu a toaletu. 2 koupelny jsou včetně toalety a 2 koupelny mají toaletu odděleně. Každý apartmán a koupelna jsou uzamykatelný. V prostorech jsou k dispozici 3 vybavené kuchyně včetně TV. V celém objektu je zdarma k dispozici Wi-Fi. Apartmány č. 1 (přízemí) a č. 2 (podkroví) mají společnou kuchyni s TV (propojeno schodištěm).

Přízemí: Apartmán č. 2 – je vybavený 4 lůžky a je laděn do růžové barvy. 1 postel je manželská a 2 postele jsou jednolůžka. Apartmán č. 3 – je vybavený 4 lůžky a je laděn do modré barvy. 1 postel je manželská a 2 postele jsou jednolůžka.

Podkroví: Apartmán č. 1 – je vybavený 4 lůžky a je laděn do modré barvy. Obě postele jsou manželské. Apartmán č. 4 – je vybavený 4 lůžky a je laděn do žluto-oranžové kombinace. Apartmán je rozdělený na 3 části. V 1. části jsou 2 jednolůžka. V 2. a 3. části je vždy po jednom lůžku.

Vnitřní prostor objektu je nekuřácký.
V areálu není možný pobyt se zvířátky.

Adresa:

Domanín 99
379 01 Třeboň

Kontakty:

E-mail: apartmany.sen@seznam.cz
Mobilní číslo: +420 774 11 11 50

http://apartmanysen-trebon.cz/
www.facebook.com/apartmany.sen

 

    Designed by: search engine optimization company | Thanks to seo service, seo companies and internet marketing company
    Vytvořeno systémem HostNet