Ubytování na samotě – Hájovna Kalinová

Ubytování na samotě

Na Hájovně Kalinová se nabízí ubytování  v lesích mezi Domanínem a Mladošovicemi , cca 8 km jižně od Třeboně. Jedná se o samostatný objekt s hospodářskou budovou a velkou udržovanou zahradou. I když kapacita lůžek je větší doporučujeme objekt pro 6 – 10 lidí. Možnost  ubytování s pejsky.

Popis objektu:

V objektu jsou 4 velké pokoje (4-lůžkový, 2-lůžkový + rozkládací gauč ,  2-lůžkový  + rozkládací sedačka , a 3-lůžkový) velká společná kuchyň  s možností příležitostného spaní, 2x WC, společná koupelna, v patře samostatné umyvadlo.

Vybavení objektu:

3x TV, DVD přehrávač, knihy, stolní hry,  kombinovaný sporák, lednička s 3-šuplíkovým mrazákem,  varná konvice, mikrovlnná trouba, kompletní nádobí, sušák prádla , automatická pračka, ručníky, tekuté mýdlo, postýlka, kočárek na zahradu a na procházky do lesa.

Venkovní vybavení:

Pergola s krbem a grilováním, venkovní ohniště,  prolézačky,  houpačka, trampolína, malé fotbalové hřiště, ruské kuželky, elektronické šipky, pískoviště, zahradní sprcha.

Další informace:

Parkování v areálu,  možnost využití uzamykatelné garáže a hospodářského objektu ke garážování či úschově kol. V objektu zákaz kouření. Vzhledem ke kolísající kvalitě vody ve studni doporučujeme ji užívat jako užitkovou, pitná voda k dispozici. Operátor T- mobil zde má velmi špatný signál.

 

Kontakt:

Jitka Janečková: 721 684 614, e-mail: jitus.janeckova@seznam.cz

Stanislav Janeček: 602 360 043, e-mail: st.janecek@tiscali.cz

 

http://hajovna.wbs.cz/

 2015_cenik

p1140051

p1140058

p1140271

p6090488 p6090526

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

    Designed by: search engine optimization company | Thanks to seo service, seo companies and internet marketing company
    Vytvořeno systémem HostNet