Třeboňská fotbalová mládež

Družstva před novou sezónou 2015/2016

 

 

 

 

 

 

Kategorie: Starší a mladší žáci
Starší žáci /ročník 2001-2002/ – trenéři: K.Bicenc /šéftrenér třeboňské mládeže/, J.Kubata /po desetiletém úspěšném působení u břilické mládeže, a roční pauze, se vrací zpět k trénování/
Mladší žáci /ročník 2003-2004/ – trenéři: K.Bicenc, O.Pršanec
Družstva starších a mladších žáků budou hrát v nadcházející sezóně krajský přebor v konkurenci 14 týmů. Za zmínku stojí, že pod krajským přeborem jsou ještě skupiny I.A třídy a okresního přeboru. Navíc „béčko“ mladších žáků si zahraje okresní přebor. Týmy se na boje v krajské konkurenci připravovaly v Doubí a sehrály několik přátelských utkání. Navíc vybraní hráči ročníku 2004 odehrají před mistrovskými zápasy, které začínají koncem srpna, silně obsazený mezinárodní turnaj „Kapřík Cup“ v Třeboni, kdy změří síly s prvoligovými týmy /např. Sparta, Slavia, Zbrojovka Brno, Žilina/.
Kategorie: Starší a mladší přípravka
Starší přípravka /ročník 2005-2006/ – trenéři: R.Kopet, M.Kredatus
Mladší přípravka /ročník 2007-2009/ – trenéři: P.Jůza, T.Merčák
Rovněž družstva starší a mladší přípravky budou bojovat v krajském přeboru, kde je přihlášeno 15 mužstev. Také i zde se začíná koncem srpna, hrají se dvojzápasy v 7 kolech.
„Béčko“ starší a mladší přípravky si zahraje i okresní přebor.
Kategorie: Předpřípravka
Předpřípravka /ročník 2010-mladší/ – trenéři: K.Bicenc, O.Bartl
V této kategorii benjamínků se nehraje pravidelná soutěž, ale družstvo se bude porovnávat s ostatními v přátelských zápasech a turnajích. Tréninky se zaměřují na všestranné sportovní aktivity formou her – práce s míčem, obratnost, výbušnost, koordinace pohybu.

soustředění-přípravky-v-doubíautor: Jaroslav Bartl

 

Designed by: search engine optimization company | Thanks to seo service, seo companies and internet marketing company
Vytvořeno systémem HostNet